Oficjalna strona CERAGEM Poland Sp. z o.o., KONTAKT: (22) 406 50 14, (22) 647 01 31

Ceragem Master VE (CGM MB-1101)

AUTOMATYCZNE URZĄDZENIE TERMOMASUJĄCE DOSTOSOWANE DO BUDOWY TWOJEGO CIAŁA

Ceragem Master VE (nazwa techniczna: CGM MB-1101) to automatyczne medyczne urządzenie termomasujące do użytku domowego. Jest to połączenie medycyny Dalekiego Wschodu z nowoczesną technologią.

Działanie urządzenia polega na masowaniu obszaru wzdłuż kręgosłupa - od kości ogonowej do podstawy czaszki.

Główne efekty regularnego korzystania z urządzenia to: poprawa mobilności kręgosłupa, łagodzenie bólu, poprawa krążenia, wzmocnienie odporności
oraz oczyszczanie organizmu. Dodatkowo, testy kliniczne SFDA potwierdzają, że systematyczne korzystanie z urządzenia pozytywnie wpływa na takie dolegliwości jak: nadciśnienie, zespół zamrożonego barku, chroniczne zmęczenie, zapalenie narządów miednicy mniejszej, urazy odcinka lędźwiowego, zatwardzenie, cukrzyca, choroby szyjnego odcinka kręgosłupa, dyskopatia, nieżyt żołądka, zapalenie prostaty, bezsenność.

Skanowanie kręgosłupa


Ludzie różnią się długością kręgosłupa, tak samo jak rożnią się między sobą wzrostem.                    

Ceragem Master VE, na podstawie wywieranego na projektor nacisku, analizuje długość oraz krzywizny kręgosłupa. Następnie, zebrana informacja jest wykorzystana, aby przeprowadzić zindywidualizowany zabieg dopasowany do osoby, która w danym momencie korzysta z urządzenia. Dzięki temu, zabieg jest bardziej dokładny i bardziej efektywny.

6 poziomów intensywności zabiegu

Poruszający się w dół i w górę projektor wewnętrzny posiada 6 poziomów intensywności nacisku. Wybierz odpowiedni poziom dla Ciebie.

12 programów zabiegu

Aby jak najlepiej dopasować zabieg do oczekiwań i kondycji użytkownika, stworzono 12 różnorodnych programów, opartych na zasadach alternatywnej medycyny Dalekiego Wschodu. Każdy członek rodziny może wybrać zabieg odpowiedni dla siebie.
Muzyka Ceragem

Użytkownik może zrelaksować się przy dowolnie wybranym przez siebie utworze muzycznym, począwszy od muzyki klasycznej i medytacyjnej, poprzez kojące zmysły dzwięki natury.

Dodatkowo, istnieje możliwość wgrania własnych ulubionych utworów, aby zapewnić jeszcze większy komfort korzystania z urządzenia.

W urządzenie Ceragem Master VE wbudowane są głośniki, wtyczka na słuchawki, oraz slot z kartą pamięci SD o pojemności 2GB.

Oszczędność miejsca

Automatyczne urządzenie termomasujące Ceragem Master VE można łatwo zamienić w wygodną sofę do siedzenia. Sofa posiada funkcję ogrzewania, a jej ergonomiczny kształt sprawia, że jest ładnym i praktycznym meblem do użytkowania w każdym wnętrzu.

Projektory zewnętrzne

Poręczne projektory zewnętrze emitujące podczerwień zaprojektowane zostały w oparciu o zasady medycyny alternatywnej. Podczas zabiegu można ogrzewać z ich pomocą okolice brzucha lub inne schorowane miejsca. Z projektora można korzystać niezależnie od urządzenia, można go na przykład doraźnie przykładać do bolącego miejsca.
Ceragem Master VE Design Innovation

Nowoczesny wygląd urządzenia Ceragem Master VE zawdzięczamy znanej na całym świecie firmie projektowej Tangerine, z której profesjonalnych projektów korzystały takie firmy jak British Airways, Toyota, P&G, Samsung.  Jest to urządzenie, które z dumą będzie prezentowało się w Państwa domu.
Ceragem Master VE to urządzenie medyczne

Ceragem Master VE to urządzenie, które przeszło rygorystyczne testy skuteczności oraz bezpieczeństwa. Posiada europejski certyfikat CE dla urządzeń medycznych, co świadczy o jego wartości.
Copyright Nazwa.pl